Sojas vaska sveces

  Mīļi un no sirds, rokām darinātas sojas sveces ar etēriskajām eļļām un kaltētiem Latvijas pļavu ziediem, lapām, augiem un garšvielām. Svecēs izmantots tikai 100% sojas vasks bez citu augu vasku piemaisījumiem.

 

Kas ir sojas vasks?

Sojas vasks ir augu vasks, kas tiek iegūts no sojas pupiņu eļļas. Sojas eļļa ir iegūta no sojas pupiņām, tās tiek atvērtas, izlobītas un saveltas pārslās. Eļļa pēc tam tiek izspiesta no pārslām, rafinēta, balināta un hidrogenizēta. Hidrogenizēšanas procesā tiek pārveidotas atsevišķas eļļā esošās taukskābes no nepiesātinātām uz piesātinātām.Tas kas paliek pāri tiek izmantots lielopu barībā.

Sojas vaska sveces priekšrocības.

Sojas vasks ir pilnīgi dabīgs.

Sojas sveces deg uz 50% ilgāk nekā parafīna sveces.

Vaska noplūde ir viegli tīrāma ar siltu ziepjūdeni.

Ar sojas sveci nevar apdedzināties.

Dedzinot sojas vaska sveces, tajā esošās etēriskās eļļas izplatās telpā un aromatizē to. Aromatiskās sojas sveces izplata vairāk aromāta, jo esošā sojaspupu eļļa pazemina kušanas punktu svecē, kas pārvēršas vēsākas degšanas temperatūrā, kā rezultātā svecē veidojas lielāka izmēra šķidrā vaska baseins.

Jums nebūs jāizvairās no kvēpjiem, kas bojā drēbes, mēbeles, istabas sienas, kā arī veselību, ieelpojot parafīna kvēpjus dedzinot sveci un nodzēšot to, kas rada lielu tumšu mākoni, kas izplatās pa visu istabu.

Sojas sveces rada aptuveni 90% mazāk kvēpju nekā parafīna sveces.

Sveces ir skaisti iesaiņotas lai iepriecinātu sevi un sev mīļos un tuvos cilvēkus.

Tikai viena maza sveces liesma un pasaule kļūst citāda.

Sveces svars ~ 100.gr.

Sveču metafiziskā simbolika.

Sveces patīkami piepilda telpu ar skaistu, mierīgu gaismu, smaržīgu gaisu, pastiprina siltumu, mājīgumu, miera un harmonijas sajūtu. Svece ir garīgas gaismas simbols un uguns stihijas atspoguļojums mūsu materiālajā pasaulē, kurai piemīt liels dziedniecisks spēks. Atkarībā no sveces krāsas un smaržas, mēs piepildam telpu ar dažādu vibrāciju starojumu. Sajaucoties ar mūsu organisma starojumu, papildinot un harmonizējot mūsu čakru darbību un ietekmējot organisma fizioloģisko stāvokli tas iedarbojas visos tā līmeņos - fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī. Apzināti, vairāk vai mazāk mēs izvēlamies dažādu krāsu un smaržu sveces, vadoties pēc savām šā brīža sajūtām. Krāsu terapija un smaržu terapija pētī dažādu gaismas staru ietekmi uz mūsu pašsajūtu, veselības stāvokli, panākumiem visās dzīves jomās. Atkarībā no sveču smaržas un krāsas un tās radītajām vibrācijām, mēs varam sevi harmonizēt un iepriecināt dažādos mīlestības enerģijas aspektos.

Jasmīna sojas svece ar 100% etērisko eļļu un kaltētiem ziediem.

Mazina uztraukumu un bailes, stimulē erotisku uztveri. Palīdz pret spazmām un krampjiem. Jasmīnu eļļa uzlabo miegu, uzveic galvassāpes un greizsirdību, kliedē vientulības hormonālo sistēmu, veicina vielmaiņu.

Piparmētras sojas svece ar 100 % etērisko eļļu un kaltētām lapiņām.

Uzlabo attiecības starp tuviem cilvēkiem. Mazina satraukumu un sliktu priekšnojautu. Palīdz cīnīties ar slimībām. Palīdz pret  sliktu dūšu, mazina migrēnas un vēdergraizes. Atbaida insektus.

Lavandas sojas svece ar 100 % etērisko eļļu un kaltētiem ziediņiem.

Lavanda veicina labāku iemigšanu un vienmērīgāku miegu. Lavandas aromāts atslābina muskuļus un uzlabo emocionālo pašsajūtu. Tas ir ļoti vērtīgs nekaitīgs veids kā atbrīvoties no stresa. Remdē  galvassāpes, piemīt antiseptiskas un antibakteriālas īpašības, atbaida kukaiņus.

Mežrozīšu, klinģerišu sojas svece ar 100 % etērisko eļļu un kaltētām ogām un ziedlapiņām.

Mežrozīti lieto saaukstēšanās slimību, sirds un  nervu slimību ārstēšanai, asiņsrades veicināšanai  un iekaisumu mazināšanai. Klinģerītes izmanto kā sviedrēšanas un atkrēpošanas līdzekli, saaukstēšanās  gadījumos, pret krampjiem, galvassāpēm un reiboņiem.

Apelsīnu  sojas svece ar 100 % etērisko  eļļu un kaltētām apelsīnu miziņām .

Paaugstina optimismu, ticību saviem spēkiem. Novērš nevēlamus stāvokļus prāta un gara līmenī. Rada siltumu un  palīdz bērniem  naktī aizmigt. Palīdz atjaunot spēkus pēc ilgstošām slimībām. Apelsīna aromāts stimulē nervu sistēmu, uzlabo redzi, regulē taukvielu apmaiņu, samazina apetīti, līdz ar to arī samazina svaru, izvadot toksīnus no organisma. Novērš depresiju un efektīvi cīnās ar celulītu.

Kumelīšu ziedu sojas svece ar 100% etērisko eļlļu.

Intensīvi salda smarža. Piemīt nomierinoša, noguruma mazinoša sajūta. Noņem nervu sasprindzinājumu. Īpaši ieteicami cilvēkiem, kuri pakļauti stiprām emocijām.

Raspodiņu ziedu sojas svece.

Raspodiņiem piemīt pretiekaisuma iedarbība. Tā sekmē bronhu dziedzeru darbību, uzlabo organisma vielmaiņu un palīdz menstruāciju regulēšanā.