Deva Premal & Miten with Manose

Nosacījumi: Izlozē piedalās visu veidu mēneša abonementi, kas ir iegādāti laika posmā no 2015. gada 01. augusta līdz 28. septembra plkst. 21.00. Kā arī, papildus tiks izlozēti 3 abonementi ar jaukām dāvaniņām no Body-Soul. Izloze notiks 2015.gada 28. septembrī plkst 21.00, Body-Soul telpās.

Treštdien, 30.09.2015. plkst.20.00 Rīgā viesosies vieni no pasaulē pazīstamākajiem jogas mūzikas izpildītājiem - DEVA PREMAL & MITEN. Maģiskā koncertā viņiem pievienosies nepāliešu bansuri maestro MANOSE. Koncerts notiks Rīgas Kongresu namā.

APSVEICAM: Galveno balvu biļete uz koncertu laimēja Elita Fulsa, trīs papildbalvas ar tējas acu spilventiņiem un pindām laimēja, Natālija Līvmane, Sandra Fedotova un ChristinaTumat.

DEVA PREMAL & MITEN, izpildot sakrālās jogas mūziku un mantras, kļuvuši par globālu fenomenu, kas ar panākumiem uzstājas visā pasaulē.

Deva Premal dzimusi Vācijā, un šobrīd ir atpazīstamākā mantru izpildītāja Rietumos. Miten dzimis Londonā un savas muzikālas karjeras ietvaros savulaik koncertējis kopā ar tādiem māksliniekiem kā Fleetwood Mac, Lou Reed un citiem. 30 gadu vecumā Miten kļuva par pazīstamā indiešu mistiķa un garīgā skolotāja Ošo sekotāju, un iepazina sakrālo mūziku, meditējot un spēlējot Ošo dibinātajā kopienā.

Deva Premal un Miten satikās 1990.gados Indijā, pateicoties Ošo sludinātās filosofijas arvien pieaugošajai popularitātei Rietumeiropas iedzīvotāju vidū. Deva Premal pievienojās Miten, dziedot muzikālajās apvienībās kā fona dziedātāja, taču, Miten iedrošināta, ar laiku sāka dziedāt mantras viena pati. Abu duets drīz vien kļuva populārs Rietumu pasaulē, kur viņi seno un dziedinošo mantru mūziku padarīja par laicīgās pasaules sakrālās mūzikas fenomenu.

Šajā koncerturnejā viņus pavada īpaša instrumenta, kas izgatavots no bambusa koka, bansuri, spēlmanis MANOSE. Bansuri ir viens no vecākajiem un tipiskākajiem mūzikas instrumentiem, kuru spēlē hinduisti.