Mēneša abonenta lotereja

 

Sākot ar 2013 gada novembri līdz 2014 gada maijam, katram mēneša abonentam būs iespēja piedalīties loterejā un laimēt patīkamas dāvanas sevis lutināšanai.

Nosacījumi:

 • Katrs abonementa numurs var piedalīties tikai vienā izlozē. Lai piedalītos jaunā izlozē ir jāiegādājas jauns mēneša abonements..
 • Izlozes notiks katru mēnesi citā grupā, kurā kāds no abonentiem izlozēs dāvanas laimētāju, tad šim laimētajam būs iespēja pašam izlozēt kādu no zemāk minētajām davanām.
 • Ja laimētāja izlozes laikā  nav uz vietas, viņam/viņai tiks paziņots un balvu varēs  izlozēt nakamājā apmeklējuma reizē.
 • Katru mēnesi būs iespēja laimēt dažādas dāvanas.

        1. izlozē piedalīsies abonementi, kas iegādāti

            no 20. oktobra -  20. novembrim ( izloze notiks 20. novembrī)

        2. no 21 novembra – 20 decembrim, ( izloze notiks 20. decembrī)

        3. no 21 decembra – 21 janvārim, ( izloze notiks 21.janvārī)

        4. no 22 janvāra – 22 februārim, ( izloze notiks 22.februārī)

        5. no 23 februāra – 25 martam, ( izloze notiks 25. martā)

        6. no 26 marta – 25 aprīlim, ( izloze notiks 25. aprīlī)

        7. no 26 aprīļa – 23 maijam. ( izloze notiks 23. maijā)

 

DĀVANAS:

1. Apsveicam Santu Kalēju , kas ir laimējusi janvāra loterejā akupunktūras masāžas cimdus un aizsargājošo rokas balzāmu.

                

Akupunktūras masāžas cimdi ar diagrammu.

Uzklājiet uz rokām mitrinošu vai barojosu krēmu un viegli iemasējiet, līdz tas iesūcas ādā. Pēc tam uzvelciet masāžas cimdus un veiciet  īstu akupunktūras masāžu. Sekojiet diagrammai uz cimdiem. Vislabākam efektam atstājiet gan cimdus gan zeķes uz nakti. Un nākamajā rītā izbaudiet roku  samtaino maigumu.  

Intensīvs aizsargājošs balzāms rokām

Palīdz atjaunot un aizsargāt sausu un raupju roku ādu. Intensīvs mitrinošs balzams ar šī sviestu, saldo mandeļu eļļu un arnikas ekstraktu baro pat vissausāko roku ādu un padara to maigu un gludu.

 2. Apsveicam Vitautas Dučinskas, kas ir laimējis februāra loterejā akupunktūras masāžas zeķes un mitrinošo kāju balzāmu.

              

Akupunktūras masāžas zeķes ar diagrammu.

Relaksāciju uzsāciet ar nomierinošu kāju vanniņu. Pēc tam uzklājiet kājām barojošu krēmu un uzvelciet zeķes, īpašai pēdu mīkstināsanai.Noslēgumā veiciet masāžu sekojot diagrammai uz zeķēm. Vislabākam efektam atstājiet gan cimdus gan zeķes uz nakti. Un nākamajā rītā izbaudiet  kāju samtaino maigumu.                                                                                                                           Swedish Spa barojoša maska pēdām.

Mitrinošais kāju krems Hydracare + komplekss un brūnaļģes Fucus Vesiculosus uzmundrinās gan jūs, gan jūsu pēdas. Maskas sastāvā ir arī barojošais šī sviests un bišu vasks.

3. Apsveicam Ligitu Zeltiņu , kas ir laimējusi aprīļa loterejā Nolobošo – pīlinga masku pēdām..

  

Noloboša – pīlinga maska pēdām.

Purederm Botanical Choice ir botāniskās izlases noloboša – pīlinga maska pēdām.Tas ir inovatīvs produkts un tam piemīt gan pīlinga, gan dziednieciskas īpašības. Maska atbrīvo pēdas no atmirušajām ādas šūnām, sabiezējumiem un noslāņojumiem, divu nedēļu laikā padarot pēdas gludas un maigas, gluži kā mazulim. Ērtai lietošanai maska ir veidota kā zeķīte. Pienskābe, glikolskābe, silicilskābe, ābolu un citrusu augļu ekstrakts maigi noloba atmirušo ādu, savukārt kumelīšu ekstrakts nomierina un mitrina atjaunoto ādu.
Augļskābēm ir virkne pozitīvu īpašību. Tās veicina atmirušo šūnu atdalīšanos no ādas virsmas, kā arī jaunu un bagātīgi mitrinātu šūnu veidošanos. Visbiežāk augļskābes izmanto kā dziļo pīlingu.

Lietošana                                                                                                                        Pirms maskas lietošanas attīri pēdu ādu. Atver iepakojumu, izmantojot šķēres (griez pa punktoto zeķes līniju). Uzvelc zeķītes kājās. Novelc masku pēc stundas un 60 - 90 minūtēm un nomazgā pēdas ar siltu ūdeni. Āda no pēdām sāk lobīties 4-7 dienu laikā pēc maskas lietošanas. Āda nolobās 3-5 dienu laikā. Ilgums atkarīgs no ādas biezuma. Masku drīkst lietot ne biežāk kā 2-3 reizes gadā.

Brīdinājumi un ierobežojumi.

Nekādā gadījumā nelietot pēdu skrubjus, pumeksus vai vīles ādas lobīšanās procesa laikā, kā arī neplēst vai neskrubināt ādu pašrocīgi! Tāpat nelietot masku, ja pēdām ir vaļējas brūces vai iekaisusi āda, ekzēma, kā arī alerģijas izpausmes. Pirms lietošanas uzklāj nelielu daudzumu uz ādas, lai pārbaudītu iespējamo alerģisko reakciju. Paredzēts tikai pēdām. Glabāt bērniem nepieejamā vietā! Ja iekļūst acīs, izskalot ar ūdeni. Aizliegts glabāt tiešos saules staros, vai pārāk zemā/augstā temperatūrā.

 4. Apsveicam Elitu Fulsu, kas ir laimējusi maija loterejā gēla cimdus.

    

Gēla cimdi.

 Ja Tava roku ādu nelabvēlīgi ietekmē saskare ar vēju, salu vai sauli, mitrinošie cimdi palīdzēs Tev ātri atbrīvoties no šīm nepatīkamajām sajūtām. Pateicoties tā gēla ieklājuma unikālajam sastāvam (vīnogu sēklu eļļa, jojobas eļļa, sojas ekstrakts, olīveļļa, rapšu eļļa, keramīdi, vitamīns E), izveidojas ādu mitrinoša un  atjaunojoša barjera. Gēla ieklājums satur barojošus un atjaunojošus elementus, kas acumirklī izlīdzina ādu - tā no jauna kļūst elastīga un tvirta. Cimdiņi mitrinās ādu, sasildīs un paātrinās barojošo eļļu iesūkšanos ādā. Cimdi paredzēti 30 - 40 reizēm, pēc tam tos var izmantot ar krēmu, kas mitrina ādu.Tādējādi Tava roku āda no jauna kļūs maiga, mīksta un bagātināta ar tai nepieciešamajām vielām. Ātrai sausas roku ādas mitrināšanai cimdi jāuzvelk uz 20 minūtēm (pirms tam var izmantot roku krēmu vai gēlu). Stipri bojātai ādai cimdus var vilkt uz nakti.

Izstrādājumus ar gēla ieklājumu nedrīkst valkāt ilgāk par 12-14 stundām dienā!

5.Apsveicam Kim Matthes,kas ir laimējusi novembra loterejā gēla zeķes.

Gēla zeķes.

Šīs zeķes ārēji līdzinās parastajām frotē zeķēm, tomēr to iekšējo virsmu klāj vienmērīga īpaša gēla kārtiņa, kas saskarsmē ar ādu izdala barojošas un mitrinošas vielas (avokado eļļa, rapšu eļļa, jojobas eļļas ekstrakts, vīnogu sēklu eļļa un olīveļļa), kas mīkstina un uzlabo pēdu ādu. Gēla zeķu lietošana ļauj daudz ilgāk saglabāt pedikīra rezultātus. Dabīgās eļļas ādu mīkstina, zeķes kājām dod siltumu un paātrina vitamīnu  uzsūkšanās procesu ādā. Tava pēdu āda būs maiga kā bērnam! Zeķes paredzētas 30 - 40 reizēm, pēc tam tos var izmantot ar krēmu, kas mitrina ādu.Tādējādi Tavu kāju āda no jauna kļūs maiga, mīksta un bagātināta ar tai nepieciešamajām vielām. Zeķes jāuzvelk tīrās kājās uz 25-45 minūtēm.  Intensīvai mitrināšanai ieteicams uzvilkt uz nakti. Izmantot vismaz 3 reizes nedēļā.

Izstrādājumus ar gēla ieklājumu nedrīkst valkāt ilgāk par 12-14 stundām dienā!

6. Apsveicam Vitautas Dučinskas, kas ir laimējis decembra loterejā Yantra Twinflex masāžas čības .

 

 

Yantra Twinflex masāžas čība.

 • Zonu terapija
 • Valkājamas uz abām pusēm
 • Ārkārtīgi viegls materiāls

Zonu terapija – katrā solī, ko Jūs sperat!

Yantra Twinflex masāžas čības ir izgatavotas saskaņā ar tradicionālajiem Ķīnas medicīnas principiem. Fiziski stimulējot pēdas, impulsi tiek nosūtīti uz smadzenēm. Tas savukārt uzsāk ķermenī procesus, kas veicina ārstēšanos un uzlabo asinsriti organismā. Turklāt stimulācija arī rada relaksējošu efektu, mazinot stresu un nemieru.

Yantra Twinflex masāžas čības ir valkājamas uz abām pusēm. Jūsu ziņā paliek izvēle starp intensīvu pēdu masāžu uz akupresūras formas zoles vai sajūtu, ka staigājat pa maigiem oļiem, ko nodrošina otra zoles forma.

Yantra Twinflex masāžas čības var izmantot katru dienu!

 1.  Radītas, lai stimulētu akupresūras punktus uz pēdām
 2.  Izgatavotas no videi draudzīgiem EVA materiāliem
 3.  Neslīdošs materiāls
 4.  Ārkārtīgi vieglas – svars tikai 85 g!
 5.  Ērti visur paņemt līdzi.

  7. Apsveicam, Ģeņu Dreimani, kas ir laimējusi marta loterejā Turmalīna zeķes.

 

Turmalīna zeķes.

Kājas ir daļa no mūsu pamata balsta - kustību sistēmas. Tās “atbild” par mūsu veselību un kopējo pašsajūtu. Kājās atrodas plašākais asinsvadu un bioloģiski aktīvo punktu tīkls, kas atbild par organisma veselību. Turmalīna zeķītes noderēs organisma pretošanās spēju uzlabošanai, Zeķītes var valkāt gan bērni, gan pieaugušie. Nekādas kontrindikācijas nav ievērotas.

 • stimulē pēdas reflektorās zonas,
 • uzlabo asins mikrocirkulāciju kājās,
 • veic kāju statisko masāžu, kas atslābina muskuļus un locītavas,
 • palīdz astmas, miega traucējumu, artrīta ārstēšanā mazina fizisko nogurumu,
 • ir antibakteriālas, siltas, mitrina kāju ādu,
 • uzsūc mitrumu un palīdz atbrīvoties no nepatīkama aromāta,
 • uzlabo imunitāti, palīdz ātri izveseļoties (izārstē klepu 24-48 stundu laikā),
 • negatīvie joni, infrasarkanais starojums, ilgtermiņa efekts,
 • kuņģa problēmu un liekā svara mazināšanai,

 Staigā visu dienu un neesi piekusis! Rūpejies par savu organismu, mazinot stresu un uzlabojot pašsajūtu!

Materiāls: 100% kokvilna un likra, turmalīna bumbiņas un augstākās kvalitātes turmalīna šķiedra.