Reberfings - dziļā elpošana

 

Reberfings – dziļā elpošana.

 

 

 „Šeit ietverta atbrīvošanās no dzimšanas traumas, jaundzimušā apziņas, ģimenes stereotipiem un vēlmes pēc nāves.Tā ir prāta un ķermeņa pilnveidošana.”

Leonards Orrs (šīs elpošanas tehnikas autors)

 

Elpošanas tehnika dod iespēju atklāt jebkuras problēmas dziļākos cēloņus un dabiskā veidā tos atrisināt. Tā ir iespēja saniegt dziļu relaksācijas stāvokli un iegūt dziļu emocionālu atbrīvotību.

Dziļā elpošana attīra cilvēka ķermeni kā saduļķotu ūdeni no sārņiem un negatīvām emocijām, un piepilda to ar jaunu, tīru dzīvības enerģiju. Prāts un ķermenis pakāpeniski pārveidojas un harmonizējas, dodot vietu stabilai laimes izjūtai. Rezultātā dabiskā ceļā atjaunojas veselība un ievērojami palielinās darbaspējas.

Šis ir katram pieejams ceļš uz iekšējo brīvību! Tas ir brīnišķīgs instruments iekšējās tīrības sasniegšanai, nepatīkamu pārdzīvojumu atlaišanai un enerģijas uzkrāšanai, tā ir vienmērpieejama dziedināšanas metode.

 

Nodarbību vada Toms Barkāns –  Darbojas biedrības "Vesela Pasaule" valdē kopš organizācijas dibināšanas.Kopš  1998. gada sāka nodarboties ar savas personības izpēti. Vairāk kā 10 gadus aktīvi nodarbojas ar Meditācijām, Tai-czi un Ci-gun treniņiem, dažādu tautu, kultūru un laiku izpēti. Vada rebefinga un ciguna nodarbības.  

 

 

Gaidām Jūs uz nodarbību 31.martā, sestdien, plkst.14.00                                            Dalības maksa 10 Ls

Sīkāka informācija un pieteikšanās: 26772317 - Elīna

e-pasts: veselapasaule@gmail.lv 

www.veselapasaule.weebly.com