Turmalīna kakla ārstnieciskais atbalsts

Turmalīna kakla ārstnieciskais atbalsts

(Šī prece sākot ar 10.12.12 piedalās Cherry.lv akcijā ar 50% atlaidi. (Cherry akcija  ir noslēgusies).

Šī prece no 1.decembra ir pieejama mūsu jagas veikaliņā par Ls. 5 (Eur 7.11)

Krāsa: Melns
Izmērs: Viens izmērs der gan vīriešiem gan sievietēm
Materiāls: Kokvilna, poliesters, Tourmalīna pulvera bumbiņas, infrasarkano staru bumbiņas, magnētiskās bumbiņas.

Power ionic
Šis atbalsts ir piemērojams traumas, sastiepuma, izmežģījuma gadījumos, ko izraisa sporta nodarbes vai svaru cilāšana, vai artrīts kas radies ilglaicīgā darbā pie datora!

Šis sildošais kakla atbalsts var uzlabot kakla un plecu mikrocirkulāciju. Nodrošina izveseļošanos un uzlabo kakla izturību.

Tā ir paredzēta ārstēšanai palīgterapijā šādām slimībām: hiperplāzija vai kakla artrīts, reimatoīdais artrīts, locītavu sastiepumiem, sasitumiem, mīksto audu bojājumi, tūska, sāpes, vaskulīts u.c.

Tuvojoties Ziemassvētkiem tā būs lieliska dāvana jebkura vecuma Jums tuvam cilvēkam. Šo lielisko ārstniecisko preci saņemsiet glītā kastītē un dāvanu maisiņā. Dāvājiet veselību sev un saviem tuviniekiem.

Iezīmes

* Pašsasilstoši spilventiņi paredzēti kaklam.
* Veidoti no pastāvīgajiem magnētiem, bio-kompozīta, sastāv no Turmalīna, nano-funkcionālā keramikas pulvera un īpaša karstumjūtīga materiāla.
* Ar dubultu termoelektrisko un pjezoelektrisko efektu.
* Veido rezonantu magnētisko lauku, rezonē ar cilvēka ķermeni.
* Efektīvi uzlabo asinsriti, veicina vielmaiņu, un attīra meridiānus, stiprina imunitāti.
* Viegli izmantot, diskrēts un to var izmantot jebkurā vietā, jebkurā laikā.
* Vēlams lietot 40 - 60 min. Efekts būs jūtams aptuveni 20 min pēc lietošanas.

 

Dārgakmens - Turmalīns.

 Turmalīns aug slejās, kas atgādina augu stiebrus. Tas ir caurspīdīgi mirdzošs dārgakmens no melna līdz caurspīdīgam vai bezkrāsainam

 Turmalīni mēdz būt visās krāsās, tās ir tik spilgtas, skaistas, ka tos bieži jauc ar citiem dārgakmeņiem- rubīniem, smaragdiem, utt...

 Kā palīgs veselības uzturēšanai, pateicoties savai krāsu daudzveidībai, turmalīns ir ļoti universāls.                                                                                                                                         Kopumā turmalīni uzlabo miegu, harmonizē endokrīno sistēmu un imūnsistēmu. Jāatzīmē arī turmalīna labvēlīgā ietekme uz onkoloģisko saslimšanu, nervu saslimšanām un pret stresu, sarkanie- veicinās vielmaiņu, uzlabos sejas ādas krāsu, stiprinās potenci un seksuālo funkciju, uzlabo asinsriti.

   Enerģētiski turmalīnu jau no senatnes saistīja ar seksuālo enerģiju, uzskatot to  par afrodiziaku, vienlaicīgi gan nes veiksmi, gan atbrīvo seksualitāti un radošos spēkus, gan dara dzīvi vieglāku, gaišāku un priecīgāku.

  Toties melno turmalīnu, jeb šerlu uzskatīja par raganu un burvju akmeni, jo tas sargājot no”tumšajiem spēkiem” un palīdz atvairīt enerģētiskos uzbrukumus. 

  Turmalīns ir kristāls, ko nevar atrast uz katra stūra. Tā dziļo, skaisto, sulīgo skaistumu gribās uztvert ar visiem maņu orgāniem, gaismas un krāsas saspēle tajā ir apbrīnojama.

  Pēc speciālistu domām turmalīnu nedrīkst nēsāt pastāvīgi, jo tas var kaitēt cilvēka psihiskajai veselībai, izsaucot uzmācīgas domas un radot sagrozītu priekšstatu par situāciju.

Fizikālā un emocionālā iedarbība                                                  Palielina organisma un enerģijas sistēmas fizisko aizsardzību, darbojas kā vairogs pret visu negatīvo. Attīra cilvēka organismu un enerģijas lauku ap to.                                                                                        

Dziedinošie efekti                                                                        Melnais turmalīns ir īpaši noderīgs kristāls, lai turētu to mājās vai nēsātu līdzi personiskai aizsardzībai no citu cilvēku un vides, piemēram elektromagnētisko viļņu, negatīvās enerģijas.

Zaļais turmalīns                                                                                                Palīdz aknu saslimšanas gadījumos, regulē asinsspiedienu, palielina radošos spēkus, atjauno emocionālo līdzsvaru, attīsta talantus.                                                                                                                           Zilais turmalīns noņem sasprindzinājumu, atvieglo stresa situācijas, uzlabo miegu, atbrīvojot no nakts murgiem.                                                                                                                                             

Gaiši zilais turmalīns palīdz uzlabot redzi, noņem galvassāpes, atbrīvoties no slēptajām emocijām, dod miera sajūtu un spēju viegli komunicēt.                                                                                                                  

Arbūza krāsas turmalīns piesaista mīlestību, regulē cilvēka vīrišķo un sievišķo enerģiju, jo akmens zaļā daļa baro dzīves spēku, rozā daļa - harmonizē.                                                                              

Aveņu krāsas turmalīns piemērots māksliniekiem, dod radošos spēkus.                                       

Melnais turmalīns ir ļoti spēcīgs akmens, kas nes veiksmi, labs profilaktisks līdzeklis saaukstēšanās gadījumos.                                                                                                 

Sarkanais turmalīns vairo kaisli, dzīves mīlestību. Tas vairo iedvesmu un drosmi aizsargā  tos, ko mīl akmens nēsātājs. Palīdz pārvarēt bailes, saistītas ar izdzīvošanu un drošību.